5 Bin lira ya çorap: Bu ayak ne ayak?

Üç asgari ücretten fazla paraya alınan çorap hangi ayağa geçirilir, oturup konuşmak lazım. Bakanlar kaç asgari ücretle otomobil alınacağını anlatıyorlar ya, 35 bin liraya çizme almak için nasıl bir hayat yaşamak lazım?

 Türkiye böyle acayip bir yer haline geldi işte. Bilgisayarlarla yaratılan müzikler ve vokalistlerin söylediği şarkılar, biraz da skandal hayatlar ve başka ‘ünlü’lerle yapılan kavgalar herhangi birini ‘meşhur’ yapabiliyor. Ve o ‘meşhur’ 35 bin liralık çizme, 5 bin liralık çorap giyebiliyor. Bütün bunlar magazin medyasında gayet doğal şeyler olarak anlatılabiliyor!

Bırakın magazin medyasını falan. Demet Akalın’ın 5 bin liralık çorapları ve 35 bin liralık çizmeleri CNN Türk’e konu oldu.

CNN Türk’te yayınlanan haber şöyle:

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, daha önce 30 bin liralık çizmeleriyle gündeme oturmuştu. Akalın şimdi de ABD’li yıldızların giydiği çoraplarla objektiflere yakalandı.

Yves Saint Laurent marka çizmelerine 30 bin lira ödeyen Demet Akalın bu kez çorapları için kesenin ağzını açtı.

Demet Akalın, son olarak Jennifer Lopez ve Rihanna gibi ABD’li yıldızların giydiği 5 bin liralık çoraplarla magazin gazetecilerinin objektiflerine takıldı.

Amerikalı yıldızların stilini yakından takip eden Akalın, Jennifer Lopez ve Rihanna’nın tercihi olan Gucci çoraplara 980 euro, yani yaklaşık 5 bin lira ödedi.

HayRed

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: