AKP toplama bilgisayar gibi

Toplama bilgisayar gibi bir parti.

Parçalar seçilmiş, özenle yerleştirilmiş sıfır bir bilgisayar değiller. Parçaların içinden hatalı çıkanlar olduğunda o parçayı yerleştirene değil, parçaya buluyorlar kabahati. Lafazan bir esnaf tipine bürünüyorlar tam o anda.

Sonradan eklenmiş, ama işini çok iyi yapan, ana makineye hizmette kusur eylemeyen parçalar da yok değil. Makine çalıştığı sürece de sorun teşkil edeceklerini düşünmüyoruz. Yine de en ufak bir teklemede onların da işini iyi yapmadığını açıklayacaktır ana makine.

Toplama bilgisayar gidi niye dedim. Alt yapısı olmayanın kökü de olmaz. Kökü olmayan suni beslenme bittiğinde kurur, yok olur. Örnek mi istiyorsunuz?

ANAP.

Her görüşü içimizde birleştireceğiz diyerek yola çıkmışlardı. İktidar gücünü kaybettiklerinde yok oldular. İktidar onların da suni beslenmesiydi çünkü.

Aşağıda izleyeceğiniz, herkesçe malum videolar AKP nin ANAP olma yolunda hızla ilerlediğini gösteriyor aslında. Şu anki suni beslenme bunun üzerini örtse de,  iktidar gücü kaybolmaya başladığında bu söylediklerimin doğru bir tespit olduğunu göreceğiz.

Seçilmişlik yerine atanmışlıkların olduğu iktidarlar herşeyden önce kendi koltuklarının ve idari güçlerinin devamını sağlayacak şekilde kararlar alır, bu şekilde yönetime devam eder. Yani halkın ne dediği çok da önemli değildir. (Kanal İstanbul örneği gibi)

Halkı daha çok ilgilendiren başka bir örnek; Enflasyonun tek hanelere düştüğü iddiasında bulunarak maaşlara komik zamlar yapılırken, elektrikten trafiğe varıncaya kadar en az %20 den başlayan zamların halkın cebine iteklenmesi gibi.

Halkın değil, iktidarın yararına yönetimdir bu.

Toplama bilgisayarda ana bilgisayara iyi hizmet eden parçalar ise aşağıda videolarda verilmiştir. Lütfen izleyin.

Dün kendi söylediklerine ihanet edenler, bu gün bulunduğu ortama da ihanet edeceklerdir. Kendisine ihanet eden herkese eder.

Peki bu gün ne değişti sayın Soylu?

İnsanlara bu şekilde yemin ettirdikten sonra, bu gün durduğunuz noktayı nasıl açıklayacaksınız?

Size göre terör örgütüyle kol kola yürüyenler kimlerdir?

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: