AKP’li Cemile Bayraktar: Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük

Geçtiğimiz yıl sonu Yeni Şafak’tan ayrılan AKP’li yazar Cemile Bayraktar, Türkiye Sineması’nın usta ismi Kemal Sunal’ın rol aldığı filmler hakkında tepki çeken sözler söyledi.

AKP'li Cemile Bayraktar: Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük

Cemile Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal’la ilgili bir yazıyı alıntıladığı paylaşımında Sunal’ın filmlerini çok iyi yapımlar olmadığını öne sürdü. Sözlerini daha da ileri götüren yandaş Bayraktar, “Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük.. bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret. “ ifadelerini kullandı.

Bayraktar sözlerini “Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de” diyerek bitirdi.

Bayraktar sözlerini “Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de” diyerek bitirdi.

Cemile Bayraktar@cemilebayraktr

Çünkü alternatifi yoktu. Yoksa birkaçı hariç çok iyi yapımlar değiller. Sunal elbette bizim markamız,değerli,rahmet olsun ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük..bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret.
Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de

Dünya Bizim@dunyabizim

Kemal Sunal Filmlerini Bize Defalarca İzlettiren Sebep Ne?http://www.dunyabizim.com/haber/29895/kemal-sunal-filmlerini-bize-defalarca-izlettiren-sebep-ne 

Resmi Twitter'da görüntüle

ALİ SUNAL’DAN BAYRAKTAR’A YANIT

Usta oyuncu Kemal Sunal ‘ın filmlerine ilişkin “Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret” diyen Cemile Bayraktar’a Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’dan yanıt geldi.

Sunal Twitter hesabı üzerinden, “cemile bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir, çok da önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu, halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil #KemalSunal sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu” paylaşımında bulundu.

Ali Sunal

@SunalAli

Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir çokta önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu.

Birgün

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: