AKP’li İsmail Kahraman Saadet Partisi standında olay çıkardı, başörtülü kadınlara tepki gösterdi

Saadet Partisi İstanbul Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar, sosyal medya hesabından TBMM eski başkanı AKP’li İsmail Kahraman’a ilişkin dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Saadet Partili Gökçınar, ”İsmail Kahraman @ikahramanbv standımıza saldırdığına göre bana gelen anket sonuçları ona da gitmiş” şeklinde mesaj ve video paylaştı. Videoda, Saadet Partisi’nin standına gelen AKP’li İsmail Kahraman, Saadet Partililere tepki gösteriyor.

Yerleştirilmiş video

Necdet Gökçınar@gokcinarnecdet

‘KADINLARA ‘CHP’YE HİZMET EDİYORSUNUZ’ DEDİ’

İsmail Kahraman’ın, Saadet Partisi standında tartıştığı isim, Saadet Partisi Sarıyer Yönetim Kurulu üyesi Gürdal Bayatoğlu…

Odatv’ye konuşan Gürdal Bayatoğlu, dün gerçekleşen olayı ve videoya yansımayan bölümleri şöyle anlattı:

”Sarıyer girişinde çadırımızda seçim çalışma yapıyorduk. Biraz geride Ak Partililerin, kendi çadırları varmış. İsmail Kahraman, standımızdaki kapalı hanımefendilere, ‘bu kıyafetle yakışıyor mu size? CHP’ye hizmet ediyorsunuz’ dedi. Partili hanım kardeşlerimiz de Kahraman’a tepki gösterdi.

‘SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN?’

Sonrasında ben de İsmail Kahraman’a, ‘Biz Saadet Partisi olarak her seçim bölgesinde seçime giriyoruz. Siz bize CHP’ye çalışıyorsunuz ithamında bulunamazsınız’ dedim. ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ dedi bana. Ben de, ‘Biliyorum. Ülkede kriz var, siz havuz medyasına tesis yapıyorsunuz. Demirören’e kredi veriyorsunuz, millet soğan kuyruğunda’ dedim. Oradaki bir başka partili abimizde ‘siz Meclis Başkanlığı yaptınız size bu dil yakışıyor mu’ diye kendisine tepki gösterdi.

‘BU DEĞİRMENİN SUYU NEREDEN GELİYOR’ DEDİ’

Bize, ‘Bu değirmenin suyu nereden geliyor’ dedi. Parti üyesi olarak biz karşılıyoruz oradaki masrafları. Zaten öyle çok bir masraf da yok, cebimizden veriyoruz.

İsmail Bey giderken de, ‘1 Nisan’da görüşeceğiz’ dedi. İsmail Bey gittikten sonra oraya bir kargo kamyonu geldi, önümüze. O saadette eşya taşıma yok. Ak Partinin seçim malzemelerini taşıyan kargo kamyonuymuş. Çalışmamızı engellemeye çalıştılar.”

Toplumsal.com.tr@toplumsalcomtr

TBMM’nin eski başkanı AKP’li İsmail Kahraman Saadet Partisi standında olay çıkardı, başörtülü kadınlara tepki gösterdi

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: