Atatürk, Chp ve Tuğçeler…

Burada Deniz Baykal sayesinde anayasa değiştirip, Erdoğan için siyasetin önünü açan CHP den söz etmeyeceğim. Ağızlarını her açtıklarında biz Atatürk’ün partisiyiz diyen CHP kurmaylarının aslında nasıl gözleri bağlı, kulakları tıkalı olduğunu basit olaylarla dile getireceğim.

Kendisi bile ne olabileceğine karar verememiş bir müptezel kendisine gündem yaratıp, bir yerlere yaranabilmenin hesaplarıyla bu ülkenin kurucuna hakaretler yağdırıyor. Üstelik bunu youtube kanalından bütün ülkeye yayınlıyor.

İslam dininden bıkıp Budistliği deneyen, oradan Hristiyanlığa zıplayan, umduğu ekonomik yapıyı bulamayınca biraz olsun Musevilik oynayarak yeniden İslamla tanışmaya karar veren bu gittiği yoldan habersiz şahıs, oturtamadığı kişiliğini unutup Mustafa Kemal için salyalarından hakaretler yağdırıyor.

Bu tiplere hukuki herhangi bir işlem yapılmadığından, boş meydanlarda sayılarını artıyorlar. Emin oldukları tek nokta, ne söylerlerse söylesinler bu ülkenin kurucuları için, en fazla sosyal medyada tu kaka olacaklar. Biliyorlar ki, Mustafa Kemal ve arkadaşlarına hakaret artık pirim bile yapıyor bu ülkede.

Son videodan sonra (ismi bende kalsın) bir CHP milletvekiline durumu anlattım ve sordum. Bu konu hakkında CHP olarak bir şeyler yapacak mısınız? Birebir sayfasına yazdığım milletvekilimiz! bu güne kadar tek satır yazmadı, gerek duymadı. Oysa biz Atatürk’ün partisiyiz diye meydanlarda bağıranlar çoktan bu müptezel hakkında davalar açmalıydı.

CHP nin yapamadığını veya yapmadığını bir avukat yaptı. Belli ki, bu konu CHP den daha fazla rahatsız etmişti avukatı. https://gunlukbakis.com/ataturke-hakaret-eden-tugce-kazaz-icin-harekete-gecildi/

Haberin linki hemen yukarıda.

Bu gün Tuğçe Kazaz, yarın başkaları. Geçmişte bu tip video yayınlayanlar da oldu, olmaya devam edecek.

Cumhuriyetin ve laik sistemin tamamen çökertilme aşamasında bir yerlere yaranmak için uğraşanlar bunu boşuna yapmıyorlar.

CHP nin sahip çıkamadığı değerlerimiz artık bu tip değersizlerin ağzında sakız olmaya başladı.

Ne denir bilirsiniz.

Sinek küçük, ama mide bulandırır.

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: