Belediye, işçilerin maaşlarına göz dikti: ‘Reis’e bağış yapacaksınız’

İstanbul’da Sultanbeyli Belediyesi Spor Koordinatörü Aytekin Karaca, belediye çalışanlarının bulunduğu WhatsApp grubunda, herkesin cumhurbaşkanı adayı Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına en az 10 TL yatırıp dekontunu da göndermesini istedi.

Belediye, işçilerin maaşlarına göz dikti: 'Reis'e bağış yapacaksınız'

İstanbul‘da SultanbeyliBelediyesi Spor Koordinatörü Aytekin Karaca, belediye çalışanlarının bulunduğu WhatsApp grubunda, herkesin cumhurbaşkanı adayı Tayyip Erdoğan‘ın seçim kampanyasına en az 10 TL yatırıp dekontunu da göndermesini istedi.

Toplumsal Habere göre;  AKP’li Sultanbeyli Belediyesi’nde spor koordinatörü olan Aytekin Karaca adlı Kick Boks Federasyonu danışma kurulu üyesi, belediye personelini haberleştiği WhatsApp grubunda bir duyuru yaptı. Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adaylığı seçim kampanyası destek hesabını veren Karaca, belediye çalışanlarından kampanyaya en az 10 TL yatırmalarını istedi. Karaca ayrıca, herkesin para yatırdığına ilişkin dekontu da kendisine göndermesini talep etti.

Sultanbeyli Belediyesi’ndeki bu uygulama, Erdoğan’ın seçim kampanyasının emekçi halka zorla ve psikolojik baskı yaparak ödetilmek istendiğini bir kez daha gözler önüne serdi

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: