Bilal Oğlan camide tur attı, vali arkasında namaz kıldı

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki gezileri devam ediyor.

Bilal Erdoğan’ın Adıyaman’da protokolle karşılanması tepkilere neden olmuştu. Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ahmet Faruk Ünsal, protokolün fotoğrafını paylaşarak, ”Bu resim devletin aile mülküne dönüştürüldüğünün resmidir” demişti.

Tartışma yaratan bir başka fotoğraf da bugün Gaziantep’ten geldi. Gerici faaliyetleriyle bilinen TÜGVA’nın Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, AKP Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ile birlikte Şıh Camii’ni ziyaret etti.

AKP’li vekilin paylaştığı fotoğraflardaki bir ayrıntı dikkat çekti. Bilal Erdoğan, AKP’li milletvekili ve AKP’li Belediye Başkanı camiyi ziyaret ederken, Gaziantep Valisi Davut Gül’ün hemen Bilal Erdoğan’ın arkasında namaz kıldığı görüldü. Vali Gül’ün yanında ayakta namaza devam gözlüklü kişinin de Vali’nin özel kalem müdürü olduğu öğrenildi.

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

Mehmet Sait Kirazoğlu

@MSaitKirazoglu

Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sn @Bilal_Erdogan ve Şahinbey Belediye Başkanımız Sn @mehmettahmazoglu ile birlikte çocukluğumuzun geçtiği tarihi ve manevi dokusuyla müstesna bir yer olan Şıh Camii ziyaretini gerçekleştirdik.@FatmaSahin

Toplumsal

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: