Binali Yıldırım’dan Ekrem İmamoğlu’na: Bir ay bütçeniz gelmezse

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, rakibi Ekrem İmamoğlu’nun “Ankara’yı bu işlere karıştırmayacağım” sözlerine yanıt: “Bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremez, yerinizden kalkamazsınız.”

AK Parti’nin İstanbul Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Beyoğlu’nda sabah saatlerinde ihracatçılar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Yıldırım’a AK Parti Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Haydar Ali Yıldız, çok sayıda AK Parti ve MHP’li il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

‘Küresel Ticaretin Merkezi İstanbul Geleceğini Konuşuyor’ programında ihracatçılara seslenen Yıldırım, projelerini anlattı.

“Bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremez, yerinizden kalkamazsınız”

İYİ Parti ve CHP’nin ortak İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun “Ankara’yı İstanbul işlerine karıştırmayacağım” sözlerine cevap veren Binali Yıldırım, “Bazı aday arkadaşlar çok esip gürlüyor. ‘Ben İstanbul’u tek başıma yöneteceğim. Ankara’yı bu işlere karıştırmayacağım’ diyor. Yani bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremezsiniz. Yerinizden kalkamazsınız. İstanbul Ankarasız, Ankara da İstanbulsuz olmaz” dedi.

 

https://indigodergisi.com/2019/03/binali-yildirim-ekrem-imamoglu-bir-ay-butceniz-gelmezse/?fbclid=IwAR3K_e_MnM-8W9kA4LW37Os89OetS_TvDHF7BbmD9qPkAbgzUiLmvC2v-VU

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: