“BİR PHOTOSHOP VARSA O DA SÜLEYMAN SOYLU’DUR”

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi ve Emek Masası yöneticileri TÜRK-İŞ’e bağlı Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Belediye-İş Sendikası İstanbul şubeleriyle birlikte ekonomik krizin etkileri, çalışma yaşamındaki sorunlar ve gündemle ilgili bir değerlendirmelerde bulundular.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Seyit Torun, Orhan Sarıbal, DİSK Önceki dönem genel başkanı İzmir Milletvekili Kani Beko, DİSK Öncekiş dönem genel başkanı Rıdvan Budak, İstanbul Emek Masası Koordinatörü Mustafa Öztaşkın, Birleşik Kamu İş Merkez yöneticisi Mehmet Yeşildağ, PM Üyesi Emre Çam,önceki dönem İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve Fatih Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Kazım Akşahin’den oluşan heyet Belediye-İş Sendikasında basın toplantısı gerçekleştirdi.

Ülke gündemi, işçilerin durumundan EYT lilere kadar gündemin değerlendirildiği görüşmede Süleyman Soylu nun Trabzon mitingi için photoshop diyen Süleyman Soyluyla ilgili şunları söyledi:

veli ağbaba ile ilgili görsel sonucu

“BİR PHOTOSHOP VARSA O DA SÜLEYMAN SOYLU’DUR”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Ekrem İmamoğlu’nun mitingleri photoshop’tur.” açıklamasını da sert biçimde eleştiren Ağbaba, “Tabi Süleyman Soylu’da yalan çok. Ekrem İmamoğlu’nun gerçekleştirdiği Trabzon tarihinin en büyük mitingine ‘photoshop’ diyor. İmamoğlu o mitingi bir tek kuruş belediye ve devlet imkanı kullanmadan, bir tane bedava otobüs kaldırmadan, hiçbir valilik ve kaymakamlığın kaynağını harcamadan, polisleri taşımadan, sadece Trabzonlularla gerçekleştirmiştir. Ve bu miting Trabzon tarihinin en büyük mitingi olarak tarihe geçmiştir. Ama Soylu ne diyor? ‘Photoshop’… Bir photoshop varsa o ‘photoshop’ Süleyman Soylu’dur.  Süleyman Soylu Photoshop’un taa kendisidir. AKP’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a neler söylüyordu? ‘Onlardan bu hırsızlıkların hesabını sormassam namerdim.’ Diyordu. Şimdi geldiği nokta bu. O nedenle photoshop varsa o photshop Süleyman Soylu’dur.” İfadelerini kullandı.

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: