Birbirlerine girdiler: AKP’li Tayyar, AKP’lileri ‘ihbar etti’

AKP’li Şamil Tayyar, gerici Akit yazarı Yılmaz ve rektör eşini ‘ihbar etti.’ “Savcı harekete geçmezse, çeteyi açıklayacağım” dedi.

Gülen cemaatini kademe kademe devletin tüm kurumlarına yerleştiren iktidar partisi, şimdi ise ‘kripto FETÖ’cü’ diye birbirlerini ihbar etmeye başladı,

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2016’da Gaziantep Üniversitesi’ne atadığı Rektör Ali Gür ile yazar olan eşinin, “Kripto FETÖ’cü” olduğunu iddia etti. Rektörün, Fetullah Gülen’le ilgili “Muhterem hocam siz işinizi bilirsiniz” şeklinde bir mesajı olduğunu öne süren Tayyar, eşi Mehtap Gür’ün de Gülen’e gönderdiği e-postayı yayınladı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER: MAİLİNİ YAYINLADI, HAKARET ETTİ, HEDEF GÖSTERDİ

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre, Şamil Tayyar’ın yayınladığı e-postaya göre Mehtap Gür, “Duydum ki değerli hocam üzülüyormuş üzülmesin. Bu kahpelere karşı savaşacağız. Ben hep hocamın yanında olacağım” diyor. Mehtap Gür’ün Bank Asya’da hesabı olduğunu, bu hesabı da Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra kapattığını öne süren AKP’li Tayyar, bu bilgilerin hepsinin savcının önünde olduğunu savundu ve Sözcü’ye yaptığı açıklamada şunları ileri sürdü: “Kadın kisveli ağzı bozuk yazar, bir dönem FETÖ’nün kullandığı sahtecilik ve yalan üzerinden itibar suikastı yapıyor. Daha önce Reis’e anti demokrat, partimize meşrebi geniş diye iftira atan bu sülük, güya Reis’in ve partimizin yanında. Kocanı al Pensilvanya’ya git.”

‘SAVCILIK HAREKETE GEÇMEZSE ÇETEYİ AÇIKLAYACAĞIM’

Şamil Tayyar, “Ne pahasına olursa olsun karı koca kriptolardan hesap sormayan namerttir” ifadelerini kullanarak Akit yazarını “Bu kadın yazarın maillerini okuyun. Tarihe dikkat edin. Yürekli bir savcı arıyorum” diyerek ihbar etti.

AKP Milletvekili Tayyar, “Bank Asya hesabını kapatmak için Cumhurbaşkanımızın seçilmesini beklemiş” iddiasında da bulunarak şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız göreve başlayıp FETÖ umutları suya düşünce 14 Kasım 2014’te gidip hesabı kapattı. İşin vahim tarafı, bu bilgiler savcılıkta da var. Bunlar hakkında harekete geçilmezse Gaziantep’teki yargı/istihbarat çetesini açıklayacağım.”

İleri Haber

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: