Bu garip cumhur ittifakı dışında kalanlara sövüp saymaktan aşırı zevk alıyor

Genellikle güne başladığımda bol bol okurum. Gazeteleri, köşe yazarlarını, spor, magazin haberleri da dahildir bu okuma gezintisine.

Okuyacak önemli yazılar ve haberler kalmayınca, arada bir gereksiz yere bir köşe kapmış, yandaşlık yapanlara göz atarım. Yandaş gazeteler için söylemiyorum, oralarda köşe kapmış olan bir kaç gereksiz için söylüyorum bunu.

Bir tanesi ilginç.

Her dönem adamı diyorum ben ona. Sürekli ağzında hakaretler küfürler, kendisinden başka herkesi küçük görme tavırları olan, her değişik iktidar döneminde gücü elinde tutanın yanında nemalanmaya çalışan bir garip.

2013 yılına kadar MHP ye ve Bahçeli ye ağzına geleni söyleyebilen bu yazarımsı, cumhur ittifakından sonra MHP için eleştirel tek yazı yazmamış.

Bir ara Meral Akşener için de ağır hakaretler içeren bir yazı yazdı. Ama şundan emin olun, Akşener bu gün cumhur ittifakına katılsa o yazdıklarını unutur, eteğini öpmeye gider.

Bütün işi iktidarı yalamak olan bu garip cumhur ittifakı dışında kalanlara sövüp saymaktan aşırı zevk alıyor. Bunun için bir de para alıyor ki, zevk ikiye katlanıyordur.

Sürekli mertlikten ve erkek olmaktan söz ediyor ya, en çok ta o beni güldürüyor.

Ne kadar mert ve erkek olduğuyla ilgili kendisine buradan bazı sorular soralım istedim.

İBB de ki talan, yolsuzluk, araç enflasyonu ortaya çıkmışken, üstelik belgeleriyle, İBB nin AKP dönemi yönetimi için erkek gibi çıkıp tek satır neden yazmadın?

Vakıflar bir hortum gibi belediyelerin kasalarını ve mal varlıklarını sömürürken ayıptır, günahtır diyebildin mi? O kadar erkek olabilecek misin?

Vakıflarda, kuran kurslarında, din adına açılmış evlerde çocuklara cinsel istismarda bulunurken mertçe iki satır yazabildin mi?

Çok konu sıralayabiliriz sen de biliyorsun.

Bunlar için şöyle mertçe, erkek gibi eleştirel yazılarını yaz, sonra seni ciddiye alalım.

Dediğim gibi, senin gibileri artık okuyacak bir şey kalmadığında fantazi olsun diye açıp okuyorum. Bazen de canım sıkıldığında gülmek için.

Öyle komik durumlara düşüyorsun ki, cübbeliyi bile unuttuğum anlar oluyor.

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: