Demek ki ülkeyi gerçekten O Çocukları yönetiyormuş

27 Temmuz 2018 tarihinde Brunson davası ile ilgili Nuh Albayrak Star da yazdığı yazısında düşünmeden kullandığı kelimelerin karşılığını bu gün yalayarak mı temizleyecek bilmiyoruz.

Henüz bu konuyla herhangi bir açıklama yapmazken, Albayrak adına gerek sosyal medya da, gerekse muhalif bütün yayınlarda aynı soru soruluyor.

Söyle bakalım, şimdi kim O Çocuğu?

Albayrak 27 Temmuz da şunları yazmıştı;

‘Brunson sadece bahanedir. Gerçekten bu papazın serbest bırakılmasını gerçekten isteselerdi asla böyle davranmazlardı.Dikkatinizi çekerim, bu krizi, Brunson eve gönderildiği halde çıkardılar.Asıl mesele Türkiye’yi dize getirerek Yahudi lobisine ve Evanjelist desteğin devamını sağlamaktır. Ama madem ki tehdit bu papaz üzerinden yapılıyor, bütün bunlardan sonra, yargının doğal akışıyla bile olsa; Brunson’ın bırakılması, tamamen bu tehditlerin sonucu olarak algılanacaktır. Ayrıca bu sipariş krizin özellikle, Trump’ın en çetin rakiplerinin düzenlediği BRICS Zirvesi’ne davet edildiğimiz, hatta Erdoğan-Putin zirvesinden birkaç dakika önce patlatılmasının da özel bir anlamı var.”

TÜRKİYE’Yİ ARTIK ‘O ÇOCUKLARI’ YÖNETMİYOR

Türkiye’yi artık “o çocukları” yönetmiyor. Ne pahasına olursa olsun ABD, Türkiye’nin bağımsız bir ülke olduğunu öğrenmesi gerekiyor. Ve öğrenecekler…”

Bize düşen bu açıklamalar karşısında, Albayrak ın yazısına verebileceğimiz tek yanıtı vermek. Albayrak ın bakış açısına göre, demek ki , ülkeyi gerçekten O Çocukları yönetiyormuş.

O da kandırılmış (!)

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: