Deniz Akkaya: Bu gün olsa yine yaparım

Bir alışveriş merkezinde muhabirler tarafından görüntülenen eski manken Deniz Akkaya gündeme dair sorulara yanıt verdi.

İlk olarak <strong>Yeliz Yeşilmen</strong>&#39;in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan <strong>Deniz Akkaya</strong>, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu.

İlk olarak Yeliz Yeşilmen‘in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu.

<strong>Deniz Akkaya</strong>, paylaşımıyla ilgili olarak &#39;&#39;O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum&#39;&#39; şeklinde konuştu.

Deniz Akkaya, paylaşımıyla ilgili olarak ”O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

(Kocası&nbsp;<strong>Ali Uğur Akbaş</strong>&#39;ın doğum gününü hazırladığı kahvaltıyla kutlayan&nbsp;<strong>Yeliz Yeşilmen</strong>, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Alay eden isimlerden biri de Deniz Akkaya olmuştu. Deniz Akkaya bu paylaşımı yapmıştı.)

NE OLMUŞTU?

(Kocası Ali Uğur Akbaş‘ın doğum gününü hazırladığı kahvaltıyla kutlayan Yeliz Yeşilmen, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Alay eden isimlerden biri de Deniz Akkaya olmuştu. Deniz Akkaya bu paylaşımı yapmıştı.)

<strong>Arif V 216</strong> filmiyle birlikte gündemden inmeyen <strong>Cem Yılmaz&#39;</strong>la 15 yıl önce verdiği <strong>seksi poz</strong>larını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan<strong> Deniz Akkaya</strong> &#39;&#39;O kareleri <strong>Gülse Birsel&#39;</strong>in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz&#39;&#39; yorumunu yaptı.

CEM YILMAZ’LI FOTOĞRAFA AÇIKLAMA

Arif V 216 filmiyle birlikte gündemden inmeyen Cem Yılmaz’la 15 yıl önce verdiği seksi pozlarını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan Deniz Akkaya”O kareleri Gülse Birsel’in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz” yorumunu yaptı.

Muhabirlerin, &#39;&#39;Yeniden aynı pozu verir misiniz?&#39;&#39; sorusuna ise, &#39;&#39;Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm&#39;&#39; şeklinde yanıtladı. O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen <strong>Deniz&nbsp; Akkaya</strong>, &#39;&#39;15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok&#39;&#39; dedi.

Muhabirlerin, ”Yeniden aynı pozu verir misiniz?” sorusuna ise, ”Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm” şeklinde yanıtladı. O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen Deniz  Akkaya, ”15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok” dedi.

Posta

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: