Deprem sonrası açığa çıkanlar…

Bilimsel düşünceden uzak, daha doğrusu bilimsel düşünemeyen bir takım örümcek kafaların deprem sonrası açığa çıktığını görüyoruz. Günümüzde bilimin yalnızca depremin gün ve saatini açıklayamadığını, depremlerin hangi bölgelerde beklendiğini, fay hatlarını, çatlakları, kırıkları, depremin neden oluştuğunu açıklıyor olmasına karşın, depremi tamamen Allahın işi olarak niteleyerek kafir! ölümlerine sevinen insan görünümlü yaratıkların ortaya çıktığını gördük.

1999 depremini de aynı şekilde karşılamışlardı hatırlayın. Askeriye de dansöz oynatıldığı için deprem çıktığını söyleyen bu mercimek beyinliler neredeyse o gün de bu gün olduğu gibi sevinç naraları atmıştı. Bazen keşke haklı olsalar diyorum. Bu işleri tanrı kötülüğü yok etmek için yapsa.  Ne ensarı kalır ortada, ne dinci tacizci ulemalar.

Deprem dinci, ateist ayırımı yapmıyor örümcek kafalılar. Taşıdığınız kafanın içerisinde beyin denilen bir organ var. Belki farkında değilsiniz ama, biraz çaba gösterirseniz iyi çalıştığının farkına varacaksınız.

Türkiye nin deprem bölgesi olduğu gerçeğini dinle kapatmaya çalışmak, ölen insanların ardından sevinç çığlıkları atmak hem insanlığa, hem vatanına ihanettir.

Sizden başka türlü bir davranış bekleyemeyiz zaten…

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: