Emevi çıktısı Müslümanların görüşüdür.

İnsan olmaktan çıkmış, ama görüntüsünü insan olarak sunan yaratıkların ırkçı, faşist ayırımlarına çok takılmamak gerekse de, son dönemlerde bu ne olduğu belli olmayan yaratıkların sayısı oldukça arttı. İstemesek de kayıtsız kalamıyoruz.

Esma Esad herşeyden önce bir insan. İngiltere doğumlu (AKP lilerin çoğunun İngiltere ve ABD olduğunu göz ardı etmeyin) Suriyeli ve sünni.  Kaldı ki, müslümanlığını ve sünniliğini bir kenara koyarsanız, insan olduğu gerçeğini koyamazsınız.

Kendisine Müslüman diyen bu emevi çıktıları işlerine geldiklerinde Müslüman, perde arkasında İsrail sevicileri şimdi de hasta bir insana çamur atmanın peşindeler. Dün Irak ta öldürülen Müslümanlar için üç maymunu oynayan, ABD ye Müslüman öldürdüğü için dua edenlere alkış tutan, Libya da, Sudan da ölen Müslümanlar için kılı kımıldamayan bu emevi çıktıları attıkları çamurda bir gün boğulabileceklerini düşünmüyorlar.

Ama bu davranışlarının nedeni çok basit. Kısa özeti şu;

Suriye yi Irak, Libya gibi olacak sandılar. Olmadı. Suriye halkı liderine sahip çıktı, liderini satmadı,ezdirmedi. Esad oyüzden bu kadar saldırıya karşın güçlü ve dimdik duruyor. Üstelik dün elinden alınanlar ise bu gün tek tek iade ediliyor.

Unutmadan, patatesi bile Suriye den almıştık değil mi?

Sizin Müslümanlığınızın sahteliğini artık Mars dan bile görebiliyorlar. Boşuna yırtınmayın. Emevi çıktıları sizi.

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: