Engin ar(dıç) bu kez de domuz dedi (!)

Senin hangi döneme ayak uydursam siyasetini ve nerelerden nerelere döndüğünü bilmeyen yok.

Sen gündemde kalıp, yerim sallanmasın, param kesilmesin mantığı ile bu ülkede işçiyi, köylüyü saniyeler içinde satabilecek kadar dürüst! bir gazetecisin.

Dün solcu, ertesi gün Kemalist, sonra Özalcı. Olmadı bir de Cem uzan ı deneyen. Yıkılan, darbe alanın yanından hızla koşarak uzaklaşıp, sistemde güçlü olanın ayaklarının dibine kendi atan düzen gazetecisi.

Bu gün Akp lisin, yarın bir bakarsın TKP nin en koyu savunucusu olmuşsun. İnan bana kendi durumuna sen bile şaşırıp kalırsın.

Domuz gibi demişsin de. Deve gibi olmakla mı kıyaslasak bunu acaba.

Bunları neden mi söyledim. Senin gibi bir avuç gazeteci eskisi neye göre dokunulmaz kalıyor bir düşün.

Sistemin ürettiği son 20 yılın yenilerini sen ve senin gibilerden ayırıyorum.

Gazeteciliğin ne demek olduğunu sana biz anlatmayacağız da, yaptığın gazeteciliği görünce gazeteci olduğundan utanan gazeteciler olduğunu biliyoruz.

Yazının bir kısmını aşağıya bırakayım istersen.

“İyi sıhhatte olsunlar” darbe mi yapacaklar pek Kemalist bir şekilde? Yoksa Fetullah bir United Airlines uçağıyla gelip Ayetullah Humeyni gibi Esenboğa’ya iniş mi yapacak? Tekrar söyleyelim; dolar seksen lira da olsa, Tayyip Erdoğan 24 Haziran 2023 tarihine kadar bu ülkenin başındadır. Seçimi azıcık öne çekerse onu bilemem tabii. Bunu bilmezler mi? Domuz gibi bilirler.”

 

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: