Erdoğan: CHP gibi oy için Pensilvanya’nın, Kandil’in taşeronluğunu yapmıyoruz

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da toplu açılış töreninde konuşuyor.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da toplu açılış töreninde konuşuyor.

Erdoğan’an konuşmasından öne çıkan kısımlar:

”Türkiye, 31 Mart günü hayati önemde bir seçim yaşayacak. 31 Mart’ta vatanımızın geleceği adına çok kritik bir karar vereceksiniz. Türkiye’nin bekası, milletimizin huzuru, evlatlarımızın geleceği için 31 Mart seçimlerinden AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak dosta güven, düşmana korku salacak tarihi bir zaferle çıkmak istiyoruz. Ülkemize kurulmaya çalışılan tuzağı bozmamız gerekiyor.”

”Bizim rotamızı siz çiziyorsunuz. İstikametimizi yine siz belirliyorsunuz. Biz CHP gibi 3-5 fazla oy almak için Pensilvanya’daki o şartalatan, Kandil’deki terör ağalarına taşeronluk yapmıyoruz. Biz laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın, Türkiye’nin hedefleriyle buluşturmanın gayretindeyiz. Konuştuğumuz zaman da CHP’nin başındaki zat gibi yalanla değil, yatırımlarımızla, projelerimizle konuşuyoruz.”

”Şu anda Bay Kemal’in en büyük özelliği nedir; yalan. Onun için de açtığım bütün davaları kazanıyorum. Biliyorsunuz birisinden 1.5 milyon, birisinden 1 milyon. İnşallah şimdi onları aldıktan sonra da hemen Mehmetçik Vakfımıza onu hibe edeceğiz. Çünkü Bay Kemal benim Mehmetçik’imi hep küçümsemiştir. Hiçbir zaman vatansever bir tutum göstermemiştir.”

”Kandil’deki teröristler ona talimat veriyorlar. HDP’ye ne diyorlar… CHP ile seçime beraber gireceksiniz. Bu dörtlü çete Cumhur İttifakı’na karşı birleşiyor. HDP’nin kongrelerinde bizim İstiklal Marşımız bile okunmaz. Bay Kemal sen bunlarla nasıl kol kola giriyorsun. İYİ Parti, Saadet Partisi siz nasıl kol kola giriyorsunuz?”

”CHP ve şürekası Ankara’da rant kavgası verirken, biz burada insanımızla kucaklaşıyoruz. Bunlar küçük hesaplarla uğraşırken, Afyonkarahisar’da 118 kalem hizmetin açılışını gerçekleştiriyoruz. 3 bin kişilik Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonu’nun açılışını yapıyoruz. Afyonkarahisar’a bugüne kadar 21,5 katrilyon yatırım yaptık. Çiftçilerimize 1,7 katrilyon lira tarımsal destek verdik.”

”Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı’nı zaten bölgemize kazandırdık. Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak’a hizmet veren zafer Havalimanı’nın yolcu trafiği geçen yıl 100 bine ulaştı. Afyonkarahisar’ı yüksek hızlı trenler İstanbul, Ankara ve İzmir’e bağlıyoruz. İstanbul 3,5, İzmir 2 saate düşecek.”

”Normal şartlarda sokakta yolları kesişmeyecek partiler kapalı kapılar ardından al gülüm ver-gülüm hesabına girebiliyor. Benim Afyonkarahisarlı kardeşlerim teröre bulaşanlara oy vermez. 31 Mart günü ülkeniz ve geleceğiniz adına kritik bir karar vereceksiniz. 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi yine ülkemizde çok büyük bir siyaset mühendisliği yapılıyor. Bölücü örgütün şehir kadrosundan sözde bir milletvekili benim polis kardeşimin kolunu ısırarak onu hastanelik etti. CHP’den tek bir kınama duyulmadı. Polisimize saldıranlara karşı tek söz etmeyenler, bölücü örgütün siyasi uzantılarına siper oluyor.”

Manifesto

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: