Erkekliğin düşeceği günde yakın…

Evdesin.

Evin içinde yani. Pencereler, balkon kapısı falan kapalı. Ailen de evde. Bir iki kapı komşusu ziyarete gelmiş. Mahallenin bir de zengini var ki, geçmişin iyi olsa da sonradan gıcık kapmışsın bu zengine. Bir parça kıskançlık da yok değil hani.

Çok çalışıp yeni yatırımlar yaparak zengin olduğunu bildiğin, halde sağda solda onun tesadüfen zengin olduğunu falan anlatmaya çalışıyorsun. Sanki at yarışı tutturdu:))

Sen ailen ve komşularınla sohbetteyken birden bire sokaktan bu zenginin ağır adımlarla mahalle kahvesine doğru gittiğini görüyorsun veee, kan beynine sıçrıyor.

İçeriden bağırıp, azarlamaya başlıyorsun.

Bastığın yere dikkat et lan züppe.

Tesadüfen zengin olduğunu biliyoruz ulaaannn.

Oysa cam çerçeve kapalı seni duyan yok. Yinede hane halkına karşı gövde gösterisi işe yarıyor. Evdekiler her ne kadar seni alkışlasalar da, dışarıdakilerin sesini duymuş olma olasılığı çok zayıf. Yani sen kendi kendine efelenirken, bir tek içeridekilere hava attın.

Aslında için için yanaşmaya çalıştığın, fakat yalancı ve ukala olduğun için senden uzak durmaya çalışan bu zengini mahalle kahvesinde esefle kınadın. Kınadın da, evdeki gibi kimse alkışlamadı seni.

Senin erkekliğinin yalnızca evde geçerli olduğunu böylece öğrendin. EEEE, yaş geçiyor.

Yakında ev içerisinde de erkeklikten düşersin…

 

 

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: