Fakirler cepheye, zenginler gerdeğe!

AKP iktidarı binlerce yoksul çocuğunu “vatan-millet” edebiyatıyla cephede ölüme gönderirken, iktidar mensupları düğünlerde, eğlencelerde boy gösteriyor. Tayyip Erdoğan meydanlarda yoksul yığınlara kahramanlık nutukları attıktan sonra, helikopterine atlayıp zengin düğünlerine şahitlik yapmaya gidiyor.

Geçtiğimiz gün de öyle oldu. Kütahya ve Uşak’ta halka savaş ve şehit edebiyatı yapan Tayyip Erdoğan, daha sonra masrafları halkın paralarıyla ödenen helikopterine binip Denizli’ye giderek Akça Holding Yönetim kurulu Başkanı Rıza Akça’nın oğlu Osman Akça ile  Selin Yeşilturna’nın nikâh şahidi oldu.

Menderes Tekstil’in bağlı bulunduğu Akça Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’nın oğlu Osman Akça’nın Denizli Anemon Otel’de yapılan nikâh törenine  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katıldı. Bakan Zeybekci, nikâhtan fotoğraflar paylaştı.

Yoksulların çocukları sınır boylarında hayatını kaybederken, zenginlerin nikah töreni pek eğlenceli görünüyordu! Tayyip Erdoğan’ın düğüne geldiği konvoy ise, tam da kefenini giymiş dolaşan tiplere layık bir konvoydu:

HayRed

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: