Gamze Özçelik’de tesettüre girenler kervanına katıldı

1982 doğumlu olan oyuncu Gamze Özçelik de AKP döneminde tesettürle kapanan ünlüler kervanına katıldı.
Oyuncu Gamze Özçelik, Hempa Çocuk Derneği’nin düzenlediği ödül törenine katıldı.

Uzun süredir tesettür isteğini dile getiren 36 yaşındaki Gamze Özçelik hayranlarını şaşırttı ve ilk kez tesettürle görüntülendi.

Uzun süredir tesettür isteğini dile getiren 36 yaşındaki Gamze Özçelik hayranlarını şaşırttı ve ilk kez tesettürle görüntülendi.

Hempa Çocuk Derneği’nce, ‘Türkiye Çocuk Hakları ve Duyarlılık Ödülleri’ töreninde çocuk hakları konusunda duyarlı haberlere imza atan medya ve STK temsilcilerine çeşitli ödüller takdim edildi.

Haber görseli

Hempa Çocuk Derneği Başkanı İbrahim Enes Duruay, dünyanın dört bir yanında çocuklara daha güzel bir gelecek sunmak için duyarlılık gösteren medya mensupları ve kurumlara teşekkür etmek için ödül törenini düzenlediklerini söyledi.

İLK DEFA TESETTÜRLE GÖRÜNTÜLENDİ  Törende ‘Öncü Sivil Toplum Kuruluşu’ ödülünü Umuda Koşanlar Derneği (UMHD) adına oyuncu Gamze Özçelik aldı. Ünlü oyuncu, ilk defa tesettürle görüntülendi.

“DUA EDİN CANLAR. ÇOK İSTİYORUM”  Oyuncu 23 Nisan 2017 tarihinde Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafta “Alemlerin nuru, yolumuzun güneşi Efendimiz, Ya ResulAllah. Sevdan sevdamız, yolun yolumuzdur. Rabbim yolumuzu kolaylaştırsın, ayaklarımızı sabit kılsın. Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olsun. Dua edin canlar. Çok istiyorum. Ucunda rızaya bir adım daha yaklaşmak var” ifadelerini kullanmıştı.

“KAPANMAM GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM”  Özçelik daha önce, “Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah’ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim” ifadelerini de kullanmıştı.

1982 doğumlu olan Gamze Özçelik’i Türkiye nişanlısı Gökhan Demirkol’un tecavüz olayıyla duymuştu. Gamze Özçelik nişanlısını kendisine tecavüz ettiği iddiası ile mahkemeye vermişti. Zorlu yıllar yaşayan Gamze Özçelik, ikinci mutluluk denemesinde de hüsrana uğramıştı. Arka Sokaklar dizisinde tanışıp aşık olduğu Uğur Pektaş ile olan evliliği oğlu Murathan Pektaş dünyaya geldikten sonra bitmişti.

Haber görseli

Haber yuzdeyuz

 

 

 

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: