Gökçek’in ünlüsünden tehdit: Kan kusacağınız günler yakın..”

Kendine ‘Bilgi Teknolojileri ve Sosyal Medya Uzmanı’ diyen Gökçek’in ünlüsü Emre Olur şimdi de Toplumsal’ı hedef aldı. Toplumsal yazarı Orhan Şahin’e tehditler ve hakaretler savuran Olur, “Kan kusacağınız günler yakın” dedi.

Kendine ‘Bilgi Teknolojileri ve Sosyal Medya Uzmanı’ diyen ve Melih Gökçek’in televizyon kanalı Beyaz TV‘de programlara bu sıfatla katılan Emre Olur isimli şahıs sosyal medyada Eren Erdem‘in annesi gözyaşlarına boğuldu” başlıklı haberimizi alıntılayarak, “Alçaklar namertler anlayamaz” şeklinde paylaşan Toplumsal yazarı Orhan Şahin‘i “Daha iyi günleriniz Orhancım. Kan kusacağınız günler yakın..” sözleriyle tehdit etti.

ÖNCE BARIŞ ATAY‘A AHLAKSIZ SALDIRI

Emre Olur isimli şahıs, Türkiye İşçi Partisi Hatay Milletvekili Barış Atay’ın gözaltına alındığı dönemde “Şimdi eşini swinger partilere kim götürecek? Hangi yoldaşına teslim ettin?” ifadeleriyle ahlaksız saldırıda bulunmuştu.

İLGİLİ HABER: Gökçek’in ünlüsünden Barış Atay ve eşine ahlaksız saldırı!

SONRA CAN DÜNDAR‘A ÖLÜM TEHDİDİ

Bu saldırılarla gündemde kalmaya çalışan Gökçek’in ünlüsü Emre Olur, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın vahşice katledilmesinin ardından Can Dündar’ı ölümle tehdit eden Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in adamı olan Ferhan Akay’a destek vermiş ve “Yeni Ogün Samastlar hazır bekliyor. Bir gün ansızın gereği yapılır” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABER: Can Dündar’a ölüm tehdidi: Konsolosluğa…

ŞİMDİ DE TOPLUMSAL

Melih Gökçek’in ünlüsü Emre Olur, şimdi de Toplumsal yazarı Orhan Şahin’i “Daha iyi günleriniz Orhancım. Kan kusacağınız günler yakın..” sözleriyle tehdit etti.

CHP PM Üyesi Eren Erdem’e tahliye kararı verilmesinin ardından çıkarılan yakalama kararı ile serbest kalmasının engellenmesi üzerine annesi göz yaşlarına boğulmuştu.

Emre Olur, bu haberi “Alçaklar namertler anlayamaz” şeklinde paylaşan Orhan Şahin’i “Daha iyi günleriniz Orhancım. Kan kusacağınız günler yakın..” sözleriyle tehdit etti.

Şahin ise Olur’un tehditlerine “Adınla seslensem bu kadar hızlı gelmezdin değil mi Emrecim. Yahu hani bana dava açıyordun ne oldu? İnsanların namusuna dil uzatıp, ölümle tehdit ettiğin için savcılığın kapısının önünden geçmeye mi korkuyorsun? Aç şu davayı darılırım ama…”şeklinde cevap verdi.

Gökçek’in ünlüsü Emre Olur ise “Orhancım, seninle anlayacağın dilden hesaplaşacağız. Eren Erdem bir teröristtir savunan siz itler ise; az daha bekleyin…” şeklinde hakaret ve yeni bir tehditle yanıt verdi.

Toplumsal

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: