İnsani ziyaret!!!

İnsani yapılan hiç bir işe aklı başında insanların karşı çıkabileceğini düşünür müsünüz?

Ben düşünmem. Eğer insanlık içinse sonuna kadar da destek veririm. Tıpkı aklı başında insanların vereceği gibi.  Ne var ki, ülkemizde insani adı altında yapılan bir çok iş mide bulantısı yarattığından kimseye, yani aklı başında olan kimseye inandırıcı gelmiyor. İşte bu yüzden yandaş televizyoncular bas bas bağırmaya başladı. Çünkü izlenme oranları düşüyor. Aldıkları reklamlar bile kendi şirketlerinin reklamları.

Yandaş medyanın inandırıcılığını yitirmesi iktidar tarafından yapılan açıklamaları da içeriyor. Kanal A dan söz etmiyorum bile. O kanal ayrı dünyalar için kurulmuş. Rengini de pembe yapsalar cuk oturacak. Biz o kanala mutluluk kanalı diyoruz.

Gelelim insani yapılan konuya. Yandaş medya gerçekleri bırakıp, iktidarın söylemesini istediğini söylediği sürece insani hizmetten uzaklaştığı için izlenme oranları düşüp, inandırıcılığını kaybediyor. Bu yüzden insanların bilmesi gerekenleri bir kenara bırakıp, süslü dizilerle ayakta kalmaya çalışıyor. Hizmet insanlık için değil anlayacağınız.

Normal yayın yapsalar Diyanet işleri Başkanı nın püsküllü yü ziyaretini nasıl verirlerdi düşünün.

Veremediler. Yemedi.

Diyanetin açıklaması ise özrü kabahatinden büyük derler ya, işte tam öyle.

Püsküllü ye varana kadar bu ülkede kimler hastalanmadı. Kimler yataklara düşmedi. Kimler hastane köşelerinde ölmedi. Kaç askerimiz vurulup toprağa verildi. Diyanet işleri başkanı nı hangi asker cenazesinde bir insanlık yaparken gördünüz?

Deniz Baykal. Sevenleri de var, nefret edenleri de. Üstelik Erdoğan onun sayesinde başbakan olmuşken, yalnızca muhalefet partisinden diye ziyaretine gitmedi. Ali bey bir Deniz Baykal ziyareti yapmış olsaydı bu insani bir görev olmaz mıydı? Yoksa diğer taraftan muhalefete destek mi veriyorsun düşüncesi ile eleştiri alacağını, hatta makamını kaybedeceğini mi düşündü?

İnsani ziyaret yaptığı püsküllü Cumhuriyet düşmanı, Atatürk için saygısız cümleler kullanan kenef ağızlı birisi. Keşke Yunan kazansaydı diyebilecek kadar bir vatan haini.

Böyle bir vatan hainine insani! ziyaretin amacı nedir?

 

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: