İŞKUR’dan partiye göre işçi kontenjanı!

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İŞKUR’un belediyelere işçi dağıtımında belediyenin hangi partide olduğunu göz önünde bulundurarak adaletsizlik yaptığını söyledi.

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İŞKUR’un 1 Haziran 2019 tarihinde belediyelere dağıtımda bulunduğu işçi sayısına adaletsizliğe dair açıklama yaptı.

Yeniçağ’dan alınan habere göre; Erkmen açıklamasında İYİ Partili bir ilçe belediyesinin de yer aldığı belediyelerin Zonguldak İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından belirlenen kontenjanları da paylaştı.

Yavuz Erkmen’in açıklamaları şu şekilde:

“Zonguldak İlimizde İŞKUR tarafından, Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında 270 kişi alınacak olup, bunların İlimizdeki kamu kurumlarına ve Belediyelere dağıtımı yapılmış ve 1 Haziran itibariyle işbaşı yaptırılacağı açıklanmıştır.

Görüldüğü üzere bu dağıtım çok adaletli olup, Zonguldak Çalışma ve İş kurumu Müdürlüğü tarafından da dağıtımda adaletsizlik ve siyasi ayrım olmadığı söylenmiştir.

Tabii ki kamu yanlış beyanda bulunmaz. Bizleri düşünen, BU ADALETLİ dağıtımı yapan, (eksiye) düşürmeyip hiç olmazsa (0) sıfır işçi veren TÜM YETKİLİLERE TEŞEKKÜR ediyoruz.

“Her zaman bu şekildeki adaletli tutumlarının devam edeceği inancıyla kamuoyuna bu durumu teşekkür ederek saygılarımızla duyururuz.”

Kaynak Yeniçağ: İŞKUR’dan partiye göre işçi kontenjanı!

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: