Medya soytarısı Fatih Tezcan’dan Atatürk’e: Darbeci Terörist

AKP’li medya soytarısı Fatih Tezcan Atatürk’e terörist dedi. Tezcan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Twitter hesabından yaptığı paylaşımların altına yaptığı yorumda ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e “darbeci, terörist” gibi ifadeler kullandı.

AKP'nin medya soytarısı Mustafa Kemal Atatürk'e 'terörist' dedi

Toplumsal Habere göre; AKP’li medya soytarısı Fatih Tezcan Atatürk’e terörist dedi. Tezcan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Twitter hesabından yaptığı paylaşımların altına yaptığı yorumda ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e “darbeci, terörist” gibi ifadeler kullandı.

İkinci Meşrutiyet’in ilanından sonra gericilerin başlattığı 31 Mart ayaklanmasının Hareket Ordusu tarafından devrilmesini hedef alan Tezcan, “İçeride ve dışarıdaki düşmanlara karşı mücadele eden 2.Abdülhamid Han’ı Mason localarından aldıkları emirle 31 Mart Darbesi’nde deviren Hareket Ordusu isimli Paralel Terör Örgütü’nün Kurmay Başkanı kimdi? Devletin Başına bu terör örgütü adına tehdit ve darbe mektubunu kim yazdı?” ifadeleriyle Mustafa Kemal Atatürk’e ‘terörist’ dedi.

Hareket Ordusu ittihatçıların, 1909 yılında, 31 Mart Ayaklanması’nı bastırmak için, Selanik’ten Mahmut Şevket Paşa komutasında İstanbul’a gönderdikleri ordudur.Kurmay başkanı ise Kolağası Mustafa Kemal Bey’dir.

İçeride ve dışarıdaki düşmanlara karşı mücadele eden 2.Abdülhamid Han’ı Mason localarından aldıkları emirle 31 Mart Darbesi’nde deviren Hareket Ordusu isimli Paralel Terör Örgütü’nün Kurmay Başkanı kimdi? Devletin Başına bu terör örgütü adına tehdit ve darbe mektubunu kim yazdı?”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabından şu açıklamayı yapmıştı: 

Ülkemiz, kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı dilden çok yoruldu! Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zat ısrarla Gezi direnişini terörize etmeye çalışıyor. Gezi direnişi, doğru olmayan bilgilerle ucuz siyasetine malzeme edilemeyecek kadar onurlu ve barışçıl bir demokrasi hareketidir!

AKP’nin tetikçisi Fatih Tezcan bu gönderinin altına şu yorumları yaptı: 

“Türk Milleti’ne güvenip 10 seçim yapan ve Millet’in oylarıyla Cumhurbaşkanı olan Tayyip Erdoğan için ‘Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zat’ diyorsanız, 1923-1938 arası 15 senede 1 kez bile Türk Milleti’ne gidip seçim yapmaya cesaret edemeyen Mustafa Kemal için ne diyorsunuz?

4 tek partili seçim (?!) yaptı. Halkın %75’i hep boykot etti, gitmedi. Gidenler de fişlenmemek için korkudan gidenler ve zengin azınlıklardı. Kısacası en fazla %15-20 oy alırdı. Zaten önce Karabekir’in partisini kapattı sonra da Fethi Bey’in. Milletin onu indireceğini biliyordu.

İçeride ve dışarıdaki düşmanlara karşı mücadele eden 2.Abdülhamid Han’ı Mason localarından aldıkları emirle 31 Mart Darbesi’nde deviren Hareket Ordusu isimli Paralel Terör Örgütü’nün Kurmay Başkanı kimdi? Devletin Başına bu terör örgütü adına tehdit ve darbe mektubunu kim yazdı?”

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: