MHP’den beklenmeyen çıkış: RTE yediği hurmaları…

MHP MYK Üyesi Çiftçi, Erdoğan-Davutoğlu kavgası için “Bugünün hasımları, dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar. Görebilenlere!” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Mehmet Şimşek’i “dolandırıcılık”la suçlamaya kadar varan kavgasına ilişkin MHP’nin yönetim kademesinden beklenmedik bir çıkış geldi.

MHP’nin mevcut MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Twitter hesabından Erdoğan’ı sert ifadelerle hedef alan paylaşımlarda bulundu. Çiftçi, “Şecaat arz eden Merd-i Kıpti kendisini ortaya koymaya başladı.Bugünün hasımları,dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar.Görebilenlere!” dedi.

Çiftçi ikinci paylaşımında ise, “Serok Ahmet’i sahtekarlığın merkezine koyan RTE.kendi yediği hurmaları da ifşa etmek mecburiyetinde kaldı.Cumhurbaşkanlığı Mazbatasını geciktirip AKP Genel Başkanlığına A:Davutoğlu’nu seçtirirken bu hukuksuzluğun temelini kendisi atmadı mı?” ifadelerini kullandı.

AKŞAMA KALMADAN SİLDİ

MHP MYK Üyesi Çiftçi, büyük yankı uyandıran paylaşımlarını saatler içinde sildi. Yeni bir açıklama da yapmayan Çiftçi’nin parti yönetiminden gelen bir uyarıyla geri adım attığı yorumları yapılıyor.

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: