MHP’den tabanına tehdit: Kriptolara müsaade yok

Cumhur İttifakı’na uygun davranmayan MHP’lileri, Genel Başkanı Bahçeli İstanbul’dan, Genel Başkan Yardımcısı ise Kırıkkale’den uyardı, ittifaka uygun davranmayanlar ‘kripto’ ilan edildi.

AKP ve MHP’nin oluşturduğu ‘Cumhur İttifakı’nda, son günlerde bir çok ilden yükselen itirazlar MHP yönetimini  öfkelendirdi.

MHP’de bu gün ‘Cumhur ittifakı’na karşı partililerini uyarma günüydü. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı’nın İstanbul mitinginde yaptığı konuşmada ‘Cumhur İttifakı’na zarar verecek her türlü davranıştan uzak durulması gerektiği uyarısını yinelerken aynı uyarılar Kırkkale’den daha sert ifadelerle yükseldi.

MHP'den partililere uyarı: Cumhur ittifakı'na itiraz eden kripto'dur

MHP: CUMHURBAŞKANI ‘CUMHUR İTTİFAKI’NA UYMAYANLARI KAPININ ÖNÜNE KORUM’ DEDİ

Kırıkkale’li MHP’lilere ‘Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun çalışma’ uyarısı yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, partililere “Hiç kimse Cumhur İttifakı’na zarar verecek tavır ve davranışlar içerisinde olmayacak” diye seslendi.

Seçim çalışmaları için Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesine giden MHP’li Mevlüt Karakaya, ‘Cumhur İttifakı’ndan rahatsız olanları ise ‘Kripto’ olarak ilan etti.

Kırıkkaleli MHP’lileri, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleriyle uyaran MHP Genel Başkan Yardımcısı parlilere,”Sayın Cumhurbaşkanı ‘Cumhur İttifakı’nın ruhuna zarar vereni kapının önüne korum’ dedi” uyarısında da bulundu:

‘RAHATSIZ OLANLARIN ÇOĞUNA KRİPTO DİYORLAR’

“Hiç kimse Cumhur İttifakı’na zarar verecek tavır ve davranışlar içerisinde olmayacak. Ben buradan seçime bir hafta kala teşkilatlarımızı uyarıyorum. Sayın Cumhurbaşkanının 2 gün önce bu konuyla ilgili bir açıklaması var. ‘Cumhur İttifakı’nın ruhuna zarar vereni kapının önüne korum’ dedi. Çünkü hem bürokrasinin içerisinde hem siyasetin içerisinde Cumhur İttifakı’ndan rahatsız olanlar var. Hatta onların çoğunun adına ‘kripto’ diyorlar. Kriptolara müsaade yok. Buna ne Sayın Cumhurbaşkanı ne de Genel Başkanımız müsaade veriyor.”

 

Artı Gerçek

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: