Nagehan Alçı iktidarın kurduğu baskının nedeni olarak muhalefeti görmüş

Nagehan’a göre seçimleri Erdoğan’dan başka kimse kazanamayacak. Bunu da batılı analistlere bağlayarak söylüyor.

Erdoğan kazanacağına göre, Nagehan ve onun gibiler mutlu olacaklardır. Nagehan’ın böyle düşünmesi, bu tür bir algı yaratmaya çalışması normal. Düzenden geçinen insanların bunun tersini düşünmeleri olanaksızdır. Ekmeklerini bu düzenden alıyorlar çünkü. hatırlayalım, Ergenekon ve Balyoz davalarında, 17/25 Aralık olaylarında iktidara toz kondurmayan, her yaptığını onaylayan, köşelerinde herkesi vatan haini ilan edip, Bank Asya’dan kullandıkları krediyle gündeme gelip, kendilerinin dışında kalan muhalifleri fetö cü olmakla suçlayan birinden başka ne bekleyebiliriz.

Sanırım biraz bu Bank Asya korkusu, biraz yaranabilmek sevdası ve yanına da kazandığı parayı kaybetmeme düşüncesiyle hareket ediyor. Bizler bu şekilde işe iyi tarafından bakalım.

Muhalefet helalleşmeliymiş. Geçmişte yaşananların hepsinin üzerini kapatıp, olan oldu, biz bundan sonrasına bakalım yaklaşımını kullanmayan muhalefet, hesap sorma peşinde olduğu için iktidar da baskıyı artırıyormuş.

Nagehan böyle söylüyor.

Çok uzatmaya gerek yok. Nagehan‘a göre sütte leke var, AKP de yok. Binelim hep birlikte muhalefetin tepesine, mutlu olsun bazıları.

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: