Nedim Şener’i adliyeye çağıran Ayşenur Arslan’a Şener’den ilginç yanıt

Oda TV Haber Müdürü Barış Terkoğlu, Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve muhabir Hülya Kılınç, “Libya’da hayatını kaybeden MİT mensubunun cenaze töreninden görüntüler yayınladığı” gerekçesiyle tutuklandı. Pehlivan’ın sorgusu sırasında destek için Çağlayan Adliye’sine giden Gazeteci Ayşenur Arslan, bir zamanlar FETÖ kumpasında Barış Terkoğlu ile birlikte yargılanan Nedim Şener’i destek için adliyeye çağırdı.

Libya’da hayatını kaybeden MİT mensubunun cenaze töreninden görüntüler yayınlayan Oda TV’nin Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve haberi yapan muhabir Hülya Kılınç’ın tutuklanmasının ardından ifadeye çağrılan Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan da tutuklandı.

Destek için Çağlayan Adliyesi’ne giden Gazeteci Ayşenur Arslan, sosyal medya hesabından Nedim Şener’e çağrıda bulunarak “Nedim Şener’e açık çağrı: Bir zamanlar FETÖ kumpasıyla birlikte yargılandığı Barış Terkoğlu cezaevinde. Barış Pehlivan da şu anda tutuklama talebiyle mahkeme karşısında. Onu da destek için Çağlayan’a bekliyorum” diye yazdı.

 

Ayşenur Arslan@AysenurArslantv
Ancak Şener’den çağrısına yanıt alamayan Arslan, yeni bir  paylaşımda bulunarak, “Nedim Şener’e çağrıda bulunmuştum. Aranan isme ulaşılamadı!! Onun yerine sevgili Ahmet Şık koşa koşa geldi ve Barış Pehlivan ile duruşma öncesi bir Adliye Hatırası çektik..” dedi.
 

Ayşenur Arslan@AysenurArslantv

Nedim Şener’e çağrıda bulunmuştum. Aranan isme ulaşılamadı!! Onun yerine sevgili Ahmet Şık koşa koşa geldi ve Barış Pehlivan ile duruşma öncesi bir Adliye Hatırası çektik..

 

Resmi Twitter'da görüntüle

NEDİM ŞENER’DEN YANIT

Nedim Şener, sosyal medya hesabından Arslan’a saatler sonra yanıt vererek, “Edirnekapı şehitliğinde işim vardı, geç gördüm Ayşenur hanım, ama önce siz ülkesi için şehit olan MİT mensubunun ve mağdur olan ailesinin hukukunu hakkını savunun sonra isterseniz bir araya geliriz. Bir de PKK’ya terörist diyemeyenlerle beni yan yana koymayın!” ifadelerini kullandı.

 

Nedim Şener@nedimsener2010
Ayşenur Arslan@AysenurArslantv

Nedim Şener’e çağrıda bulunmuştum. Aranan isme ulaşılamadı!! Onun yerine sevgili Ahmet Şık koşa koşa geldi ve Barış Pehlivan ile duruşma öncesi bir Adliye Hatırası çektik..

 

Resmi Twitter'da görüntüle
gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Nedim Şener’i adliyeye çağıran Ayşenur Arslan’a Şener’den ilginç yanıt” için bir yorum

  1. Nedim Şener Şen gorundugun kadar cesur değilsin hemen kuvvetli in yanında yer almışsın yazık insanlar haksız yere hapislere atılıyor sen PKK diyorsun ama bir zamanlar PKK’ya yol açan acilim adı altında teröristleri aklayanlarin yanında duruyorsun önce kendi yerini bir netlestir sonra insanlara durmadı gereken yerle ilgili fikir yurut

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: