Ülkenin adam ettiği futbolcu artığı

Kim bu Arda Turan. Adını yazarken bile insanın neredeyse midesi kalkıyor. Bu ülkede her istediğini yapabileceğini düşünüp, üstelik gerçekleştiren bu futbolcu bozması sokak kabadayısı bu gücü nereden, kimden alıyor?

Ne sporcu ahlakıyla, ne, toplum ahlakıyla, ne de insanlıkla bağdaşmayan hareketleriyle sürekli gündeme gelen bu çakma kabadayıya birileri yeter artık demeyecek mi?

Bir söz vardır hepiniz bilirsiniz. Sonradan Görme.

Bütün tutum ve tavırlarıyla bu sözün karşılığını veren, şımarık, kendisini dokunulmaz sanan bu futbolcu artığının topluma örnek olması gereken tavırları unutup, yaptığı kabadayılıkların bir kısmını aşağıya çıkardık.

Arda yı dünüyle, bu günüyle sizler değerlendirin artık.

22 Kasım 2006: Galatasaray’ın Bordeaux maçında rakip takımoyuncularından Jurietti’ye kafa attı, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

21 Nisan 2010: Bursaspor maçının hazırlıklarını Florya’da yapan Galatasaray’ın idmanında Arda Turan ve Caner Erkin, bir ikili mücadele sonrasında birbirine girdi. Bu sırada Arda, arkadaşına yumruk atarak dudağını patlattı.

6 Haziran 2017: Arda Turan, Milli Takım’ın Makedonya ile golsüz berabere kaldığı özel maçın ardından uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye saldırdı. Ardından ‘Yine olsa yine yaparım’ diyerek Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

4 Mayıs 2018: Sivasspor maçında müsabakanın yardımcı hakemine saldırısı ve orta hakemine yönelik hakareti nedeniyle 16 maç men ile tarihi bir cezaya çarptırılan Arda Turan’ın hakemlere, “Şerefsizler! Hepinizi öldürmek lazım!” dediği ortaya çıktı

İşte Milli Yumrukçu Arda Turan'ın Vukuatları!

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırdı, hakemi tartakladı, ancak son iddialar ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti!

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında cezalı olmasına rağmen soyunma odasına inmek istedi, ona izin vermeyen güvenlik görevlisiyle kavga etti.
26 Ekim 2008’de Eskişehirspor ile oynanan maçta kendisini sarı kart göstermek için yanına çağıran Fırat Aydınus’a “Sen yanıma gel” diye tavır koydu.

İşte Milli Yumrukçu Arda Turan'ın Vukuatları!

 

 

 

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: