Verin EVET!i demişlerdi ya…..

Evet çıkarsa şehit gelmeyecek diye meydanlarda gürlemişlerdi. Sanki terör örgütünü kendileri yönlendiriyormuş gibi yapılan bu açıklamanın ardından, çıkan evet sonucunda bu güne kadar 400 ün üzerinde şehit haberi aldık.

Verin eveti OHAL kalksın demişlerdi. OHAL 6. Kez uzatıldı.

Evet çıkarsa kaldığımız yerden devam edeceğiz, yatırımlar artacak, ekonomi şaha kalkacak demişlerdi. Ekonomi kendileri için şaha kalktı da, vatandaş elektrik ve su parasını bile ödeyemez duruma geldi. Zam gelmeyen bir gün ve hiçbir şey kalmadı.

Evet çıkarsa işsizlik sorunu ortadan kalkacak dediler, işsizlik oranı sürekli arttı. 2 milyona yakın işsizimiz sokaklarda geziyor.

Her gün duyulan sapık imam haberlerinden söz etmeyeceğim bile.

Sınırda kaybolan bir koyunun hesabı bizden sorulur diyenler, açtıkları kürt koridorundan hiç söz etmezken, sınır güvenliğimiz, toprak bütünlüğümüz diyerek Suriye’ye girdi. Oysa orada bu gün olan yapılanmanın tek sorumlusu da kendileri. Bunu söyleyince insanları vatan haini olarak damgalıyorlar.

Fetö konusunda nefes almadan binlerce insanı tutuklayanların durumu ise ortada. Fetö nün en büyük savunucuları bakanlık dahil değişik yönetim koltuklarında oturmaya devam ederken, halkın ve muhaliflerin fetö bahanesiyle tutuklanması, fetö mücadelesinin sahte olduğunun kanıtıdır.

Bir de yerli ve milli uçağımız vardı. Nereye uçtu, nasıl uçtu, neden bir türlü inmiyor, bu kadar yakıtı nereden buldu?

Bütün bunları neden yazdım. Ayrıca özet olarak geçtim. Yazılacak çok şey varken, bu kadarını olsun görebilin diye.

Şu an ülkeyi yönetenlerin halkı uyutup oylarını alabilmek adına her türlü yalanı söyleyebileceklerini bilmenizi istedim. Onların derdi ülkenin refahı,halkın mutluluğu falan değil. Unutmayın, esnaf görüntüsüyle şehit tabutunun üzerine kolunu dayayıp, cenaze başında siyaset yapandır bunlar.

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: