Yeni Akit: Yırtık kot bir haberleşme aracıymış!

Sürekli yaptığı yayınlarla kimi koruyup, kimi hedef göstereceği konusunda bu güne kadar başarılı işler çıkaran Yeni Akit in hedefinde bu kez de yırtık kot pantolonlar var.

Yırtık kot giyenlerin, pantolonların yırtık noktalarına göre birbirleriyle şifreli görüşmeler yaptığını büyük bir ciddiyetle anlatan Yeni Akit ten Selim Yazıcı nın “Yırtık kot gizlenme ve haberleşme aracıymış” başlıklı yazısı şöyle:

Geçtiğimiz yaz moda olan yırtık kot pantolonların ‘gizlenme’ ve ‘haberleşme’ aracı olarak kullanıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz yaz moda olan yırtık kot pantolonların, yabancı istihbarat birimleri ve içimizdeki işbirlikçileri tarafından bir ‘gizlenme’ ve ‘haberleşme’ aracı olarak kullanıldığı öğrenildi.

Akit’in istihbarat kaynaklarından edindiği bilgilere göre, Hendek olayları ve 15 Temmuz sonrası Türk toplumu içerisinde rahat hareket edemeyen Batılı ajanlar ve ‘yerli’ işbirlikçileri, aynı seri ve ‘belli’ yerinden yırtılmış kot pantolonlar giyerek irtibatlaştılar.

Konunun Türk istihbarat birimleri tarafından daha en başından fark edildiği ve önemli takip görevleri icra edildiği bildirildi. Yabancı ajanlar ve işbirlikçileri arasındaki önemli bağlantıların tespit edildiği süreçte, akılları sıra ‘takip’ yapan hainler, asıl kendileri takip yemiş oldular.

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Yeni Akit: Yırtık kot bir haberleşme aracıymış!” için 2 yorum

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: