Yılmaz Vural: Tayyip bey öl desin ölürüm

Futbol dünyasının ilginç ismi Yılmaz Vural,  Habertürk TV’de ekrana gelen Kübra Par’ın hazırlayıp sunduğu ‘Açık ve Net’ programına konuk oldu.

Vural, Galatasaray’da Igor Tudor’un ayrılığından sonra kendisine teklif gelip gelmediği konusuna da yanıt verdi. “Tudor gönderilince Galatasaray’da direkt yönetimden olmasa bile çok yakın insanlar aradı ve yönetim kurulunun yarısına yakını seni Galatasaray’da istiyor dediler”  yanıtını verdi.

Yılmaz Vural, Fatih Terim’in gelişiyle ilgili olarak ise, “Biz bunu Çarşamba konuştuk. Cuma günü Fatih hoca geldi. Bir yere birilerini getirirken bir takım dengeler vardır. Çünkü Fatih hoca Galatasaray’ın bir ismidir. Dolayısıyla orada 4 tane arka arkaya şampiyonluğu var, UEFA şampiyonluğu var. Şöyle bir isim var ortada. Bakın o geldikten sonra Galatasaray’da olaylar bir anda duruldu. Fatih Terim’in Galatasaray’a gelişi iyi oldu” değerlendirmesinde bulundu.

‘ÖL DESE ÖLÜRÜZ…’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ikili ilişkilerinin de çok iyi olduğunu, dile getiren Vural yandaşlık yaptı ‘Biz Tayyip beyi çok severiz. Siyasi görüşümüz aynıdır farklıdır o farklı dava. Ama Tayyip bey bu özel ilişkiden dolayı bize öl dese ölürüz’ ifadelerini kullandı. Rıdvan Dilmen’in Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için yaptığı “Parkasız Deniz Gezmiş” nitelemesine de değinen Vural, “Rıdvan’ın söylediklerini ben çok iyi anlıyorum çünkü onu iyi tanıyorum. Tayyip Bey ile Rıdvan abi kardeş gibidir. Söylediği şeylerde duygusal tarafı vardır. Ben o kadar vahim bulmuyorum. Onun söylediklerinin ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum” dedi.

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: