Yine Atatürk’e hakaret etti. Hakkında yakalama kararı çıkartıldı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın şikayeti üzerine, Saray’a yakın gazetecilerden Fatih Tezcan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Ağbaba, kararı KRT’nin özel haberi ile Twitter’dan duyurdu. Tezcan Ağbaba’nın tweetini alıntılayarak yine Atatürk’e saldırdı

Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili provokatif söylemleriyle tepki çeken Saray’a yakın gazeteci Fatih Tezcan‘a CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba‘ya hakaret ettiği gerekçesiyle yürütülen soruşturmada yakalama kararı çıkarıldı.

Ağbaba kararı, “ARANIYOR

Atatürk’e ve Cumhuriyet değerlerine her fırsatta hakaret eden Fatih Tezcan hakkında, şikayetimiz üzerine yakalama kararı verildi. 

Kendisini sokakta görmek gibi bir talihsizlik yaşarsanız, yetkililere bir “Alo” demenizi rica ediyorum.” diyerek duyurdu.

Ağbaba’nın o paylaşımı:

TEZCAN YİNE SALDIRDI, HAKARET ETTİ

Ağbaba’nın paylaşımına cevap veren Tezcan yine Türkiye Cumhuriyet’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü iftira ve hakaretlerde bulundu.

Tezcan, “Devletimizi yıkıp Diktatörlük kuran sabatayiste “Ulu Önder” diyen siz.
Yalanlarınızı ifşa eden biz.
Milletin sorularına ve ifşaatlara cevap yerine her gün saldırdığı devleti ve arsızca sövdüğü polisi telaffuz eden yine siz.
Bu âcizlik CHP’ye,
bu Müslüman Türk duruşu bize yaraşır!”
 dedi.

İşte o paylaşım:

gunlukbakis

gunlukbakis

2017 Temmuzunun ikinci yarısında başladığımız yayın hayatımızda, giderek yükselen bir grafik çizme hedefindeyiz....

Ziyaretçilerimiz, yaptığı yorumlardan kendileri sorumludurlar.

%d blogcu bunu beğendi: